Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O firmě O firmě

MP-SOFT, softwarová společnost byla založena Ing. Pavlem Mikulou v prosinci roku 1989 jako sdružení programátorů. Charakter společnosti se postupně vyvíjel. 6. prosince 1991 byla firma transformována na společnost s ručením omezeným a 22. září 2006 došlo ke změně právní formy na akciovou společnost.

...já jsem minulost, on je budoucnost...

TRADICE

Jsme tradiční rodinná společnost, založená před více než 30 lety. Zásady a tradice našeho podnikání mají ovšem hlubší kořeny, vycházejí ze zkušeností našich předků, kteří podnikali ve 30. a 40. letech minulého století. Úspěšně aplikujeme jejich  kodex poctivého podnikání, i když v jiném oboru.

SOUČASNOST

Maximálně využíváme vlastní um, vzdělání, dovednosti a schopnosti ve prospěch vás, našich klientů. Do našich služeb a produktů aplikujeme nejnovějších technologie a poznatky. Usilujeme o to, aby každá další služba nebo produkt, byla lepší než ta předcházející.

BUDOUCNOST

Můžete se na nás spolehnout, naše produkty a služby mají nejenom tradici desítky let, ale i perspektivu a budoucnost před sebou. Zkušenosti, získané poznatky a dovednosti si předáváme z generace na generaci. Chceme být pro vás dlouhodobým, spolehlivým a perspektivním partnerem.

Jak šel čas

Ke kmenovým činnostem firmy patří: vývoj, výroba a prodej vlastního software z oblasti informačních systémů; organizování veletrhů, výstav a ostatních eventů; podnikání v oblasti hotelnictví.

založeno 1989
1989
Založení sdružení programátorů, kteří vytvářejí software pod značkou MP-Soft.
1992
Na trh byl uveden první právní poradenský systém pod názvem „Daňový poradce", předchůdce navazujícího projektu „Účetní poradce".
1994
Založení veletrhu Gaudeamus, pod tehdejší názvem „Veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus". V tomto roce proběhl první ročník veletrhu v Brně.
2003
Zahájení podnikání v oboru hotelnictví, investice do pořízení penzionu Bejčkův mlýn ve Slavonicích.
2006
Transformace společnosti MP-Soft, s.r.o. na akciovou společnost.
2008
Založení veletrhu Gaudeamus v Praze. První ročník pražského veletrhu proběhl na výstavišti v Holešovicích.
2010
Rozšíření podnikání v oboru hotelnictví, investice do pořízení Hotelu U Růže ve Slavonicích.
2013
Založení veletrhu Gaudeamus v Nitře. První ročník veletrhu proběhl v Nitře na výstavišti Agrokomplex.
2019
Založení veletrhu Gaudeamus v Bratislavě. První ročník veletrhu proběhl na výstavišti Incheba.
2023

OSTATNÍ AKTIVITY

Organizační garant a hlavní sponzor veletrhů vzdělávání GAUDEAMUS.

Kromě vývoje, výroby a prodeje vlastního software má společnost vlastní nakladatelství, které nabízí služby v oblasti zpracování textu, tisku a výroby brožur různých typů v malých i velkých sériích. Vlastní tiskárna nabízí přípravu a tisk brožur, letáků a jiných tiskovin. Společnost nabízí školení uživatelů počítačů, nejen v oblasti software vlastní výroby.

Login