Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Eventová agentura Eventová agentura

Značka MP Events je novým hráčem na poli eventového průmyslu. Stojí za ní však zkušený tým lidí, kteří se pořádáním akcí zabývá již 27 let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, které můžeme nyní nabídnout našim zákazníkům. 

Umíme zrealizovat širokou škálu akcí, od dobrodružného víkendu pro skupinu přátel, přes galavečer s účastí zahraničních velvyslanců, až po mezinárodní veletrh s 32 000 návštěvníky. Máme za sebou mnoho úspěšných realizací, které to potvrzují.

Vaši akci jsme schopni zrealizovat od prvního nápadu, až po odchod posledního spokojeného hosta.

Veletrhy a konference

Velké akce, jako jsou mezinárodní veletrhy a konference, jsou naše specialita. Již 27 let pořádáme veletrhy vzdělávání Gaudeamus, které patří mezi největší akce svého druhu ve střední Evropě. Naše veletrhy se nyní konají ve čtyřech městech v Česku a na Slovensku. Každý rok přivedeme dohromady 58 000 návštěvníků a 500 vystavovatelů z celého světa.

Veletrh nebo konferenci pro vás uspořádáme od A do Z. Umíme management a plánování celé akce, marketing a komunikaci s návštěvníky, mediální podporu akce, pronájem prostor, realizaci typových i atypických stánků, audio i video techniku, doprovodné nástroje a aktivity v on-line prostředí, catering pro návštěvníky i vystavovatele.

Společenské akce

Dobře zorganizovaná společenská akce bude pro vaše hosty jedinečným zážitkem. Připravíme pro vás originální firemní večírek, na který vaši kolegové nezapomenou. Pomůžeme vám zorganizovat luxusní ples, který bude vrcholem sezóny. Potřebujete uspořádat galavečer pro zahraniční hosty? Není problém, všechno tohle umíme.

O vaše hosty se kompletně postaráme. Pro vaši akci zajistíme vhodné prostory, vybavení, audio i video techniku, program včetně účinkujících, personál i originální catering. Na vás je s úsměvem přivítat hosty, bavit se a navazovat cenné kontakty.

Zážitky a teambuilding

Zážitkové a dobrodružné akce v přírodě opravdu umíme. Ať si chcete užít zajímavý víkend s přáteli, nebo potřebujete stmelit pracovní kolektiv, ušijeme pro vás program na míru. Nejlépe se cítíme v jihočeských Slavonicích, kde pro vás máme nachystáno zázemí našeho penzionu a hotelu. Okolní příroda České Kanady, historická zákoutí města, nebo tajemné sklepy pod hotelem nabízí spoustu možností pro širokou škálu zajímavých aktivit.

Pro váš dokonalý zážitek zajistíme vše, od programu, přes dobrodružné aktivity, až po ubytování a catering. Jestli nemáte nápad, můžete si vybrat z nabídky osvědčených aktivit, které jsme již realizovali. Samozřejmě také rádi přijedeme za vámi na jakékoliv místo v Česku i na Slovensku.  

Vybavení pro vaše eventy

Vaši akci jsme schopni kompletně zajistit i po materiální stránce. Disponujeme širokou škálou techniky, zařízení a nábytku pro nejrůznější typy akcí. Vše přivezeme, nainstalujeme, zprovozníme a po akci zase odvezeme. Na vás je jen starat se o vaše hosty.

Umíme zajistit ozvučení a projekci pro přednášky nebo konference. Zvládáme realizaci veletržních stánků. Máme kompletní zařízení pro zajištění cateringu pro až 1 000 osob.

Pokud vám pro zajištění vaší akce něco chybí, najdete to v naší půjčovně. Půjčujeme audio a video techniku, vybavení pro venkovní akce, mobiliář pro veletrhy a výstavy i zařízení pro catering.

Login