Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Hotely a catering Hotely a catering

Ubytovací a cateringová divize společnosti vlastní Hotel U Růže a penzion Bejčkův mlýn v jihočeských Slavonicích. Hotely jsou otevřené individuálním návštěvníkům, pravidelně přijíždějícím zahraničním skupinám i firemním akcím. Hotely nabízí kvalitní zázemí pro pořádání konferenčních, vzdělávacích, společenských i volnočasových akcí.

Každý z hotelů má vlastní restauraci s originální gastronomií zaměřenou na místní a sezónní speciality. Náš zkušený tým kuchařů navíc umí připravit občerstvení, catering či slavnostní raut téměř pro jakoukoliv akci. Rauty, či catering jsme již zajišťovaly pro akce čítající desítky i více než tisíc účastníků.

Hotel

PENZION BEJČKŮV MLÝN

Penzion Bejčkův Mlýn najdete uprostřed lesů, luk a rybníků na okraji České Kanady, jen kousek od trojmezí Čech, Moravy a Rakouska. Penzion nabízí krásné a klidné prostředí pro únik od civilizačních a každodenních stresových vlivů. Během pobytu na Bejčkově mlýně se zabaví dospělí i děti. Penzion má vlastní restauraci, letní zahrádku, samostatný konferenční salonek až pro 80 osob, stylovou vinotéku, ale i rybník plný kaprů bezprostředně u mlýna, domácí zoo a další volnočasovou infrastrukturu.

Pobyt lze strávit v jednom ze stylových pokojů s výhledem do přírody nebo v chatách situovaných podél potoka. Pro aktivní dovolenou se v okolí nabízí celá řada cyklistických tras a nepřeberné množství historických památek. 

Bejčkův mlýn

HOTEL U RŮŽE

Hotel U Růže je situován v renesančním domě přímo v centru Slavonic. Hostům nabízí 16 stylových pokojů s výhledem na panorama historického centra. Hotel je ideálním místem pro klidný pobyt ve stylovém prostředí. Slavonice návštěvníkům nabízí spoustu příležitostí k objevování bohaté historie města a blízkého okolí. K návštěvě vyzývají krásné měšťanské domy, starobylé podzemí, druhoválečné pevnosti nebo zaniklé pohraniční vesnice. Milovníci vína se mohou účastnit netradiční ochutnávky ve sklepě ze 13. století přímo pod hotelem. 

Hotel má, jako jediný ve Slavonicích, vlastní wellness s bazénem a saunou. Hostům je k dispozici hotelová restaurace s letní zahrádkou na historickém náměstí. Výhodou je vlastní parkoviště v uzavřeném dvoře, možnost nabíjení elektromobilů a elektrokol i uzamykatelná úschovna kol.

HOTEL U růže

RAUTY, SVATBY, Catering

Náš zkušený tým kuchařů umí připravit slavnostní raut, svatební hostinu, občerstvení pro konferenční přestávku i jiný catering. Catering připravujeme pro akce probíhající v našich hotelích, ale i na místě, které si sami vyberete. Máme dlouholeté zkušenosti se zajištěním slavnostních rautů pro desítky až stovky osob i celodenním cateringem pro více než 1 500 osob. 

Rádi pro vás zorganizujeme i svatbu v penzionu Bejčkův mlýn, kde je kapacita až 100 osob, Hotelu U Růže, který je vhodný pro menší skupinu do 40 osob, nebo na jakémkoliv místě, které je vám blízké. 

Login