Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

On-line podpora pro výběr studia On-line podpora pro výběr studia

Jako doplněk k veletrhům Gaudeamus dlouhodobě vyvíjíme komplexní systém pro podporu rozhodování o dalším studiu po maturitě. Základem jsou studentské portály s rozsáhlou databází škol, fakult a studijních programů. Pro snadný přístup k těmto informacím, spolu s našimi partnery, vytváříme mobilní aplikace pro studenty, rodiče i pedagogy. 

studentské portály gaudeamus

Portály Gaudeamus.cz a Gaudeamus-sk.sk jsou po celý rok zdarma dostupné českým i slovenským zájemcům o studium po maturitně. Oba portály čerpají z databáze 950 vzdělávacích institucí, 700 fakult a 12 000 studijních oborů z celého světa. Databáze obsahuje pouze informace pravidelně aktualizované a autorizované přímo vzdělávacími institucemi.

Na portálech Gaudeamus studenti najdou především vyhledávače škol, fakult a oborů s možností filtrování podle různých kritérií. Součástí jsou také profily vzdělávacích institucí z celého světa s kontaktními informacemi a seznamy oborů. Kompletní nabídku informací doplňuje průvodce budoucího vysokoškoláka a encyklopedie států s podrobnými informacemi pro zájemce o studium v zahraničí.

 

 

gaudeamus.cz

gaudeamus guide
pro studenty a rodiče

Mobilní aplikace Gaudeamus Guide je určena všem studentům a jejich rodičům, kteří hledají ověřené a snadno dostupné informace o studiu po maturitě. Aplikace snadno zpřístupňuje kompletní databázi informací o školách, fakultách a oborech z portálů Gaudeamus.

Gaudeamus Guide slouží také jako průvodce návštěvníka po veletrzích Gaudeamus. Umožňuje snadnou registraci, obsahuje plánky veletrhu, seznamy vystavovatelů i programy přednášek s funkcemi Moje školy a Moje přednášky.

 

 

gaudeamus guide

gaudeamus advisor
pro pedagogy

Mobilní aplikace Gaudeamus Advisor je vyvíjena pro středoškolské pedagogy, třídní učitele a výchovné poradce. Protože právě pedagog je zdrojem informací o studiu pro 42 % studentů.

Gaudeamus Advisor je užitečný nástroj, který pedagogové používají při své poradenské práci se studenty. Aplikace snadno zpřístupňuje informační databázi z portálů Gaudeamus a organizuje informace do přehledných rejstříků a vyhledávačů. 

 

gaudeamus advisor

Login